HAKKIMIZDA


U&D Denizcilik sıvı depolama ve taşıma problemlerinize ‘’FLEXIBLE’’ çözümler sunuyor. İçme suyu, sıvı kimyasallar, akaryakıt, sıvı bitkisel yağlar, şarap veya yoğunlaştırılmış meyve suyu depoluyor veya taşıyor musunuz? Cevabı ‘’FLEXITANK’’. ‘’FLEXITANK’’, tüm dünyada, sıvı kimyasal maddeler ve su dağıtım şirketleri, bitkisel yağ, şarap ve meyve konsantresi üreticileri, taşımacılık şirketleri, insani yardım örgütleri gibi daha birçok kurum ve kuruluşun günlük kullanımına girmiş bulunmaktadır.

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle ticari amaçlı, insani yardım amaçlı ve askeri amaçlı yüksek miktarlardaki talepleri standart kalite prensibimizle en uygun şartlarda karşılayabilmekteyiz. FLEXITANK, 23 metreküpe kadar kapasitesi olan, her iki yüzü sentetik kauçuk kaplı dokunmuş naylon veya polyesterden veya termoplastik malzemeden yapılmış olan sıvı kabıdır. Taşınan sıvının özgül ağırlığına bağlı olarak, bu modern taşıma aracı bilinen klasik 20 fit’lik konteynırı 21,5 ton’a kadar dökme sıvı yük taşıyabilen kaba dönüştürür.

U&d denizcilik deneyimli ofis ekibi ve teknik ekibi ile FLEXİTANKIN konteynır içerisine yerleştirilmesinden başlayan, ön taşıma, gümrükleme, deniz taşıması ile devam eden ve varış yerinde kapıya kadar teslim ile biten süreçte gerekli tüm hizmetleri verebilmektedir.