ACENTELİK


İzmir ve İstanbul’da bulunan ofislerimiz ve deneyimli ekibimizle Türk Limanlarına uğrak yapan gemilere geniş kapsamlı liman acentelik hizmeti vermekteyiz.

Her tipte gemiye acentelik hizmeti verilebildiği gibi dökme kuru, dökme sıvı, proje kargolarının tahliye ve yüklemesi konusunda da gerekli hizmetler de verilebilmektedir.

Her türlü tahmil, tahliye hizmetleri, dâhili kara taşıma hizmetleri ve depolama hizmetleri de her türde kargo için verilmektedir.

U&D Denizcilik modern teknolojiyi sürekli takip ederek başarısının devamını temin etmekte ve başarının anahtarı olan, müşteriler ile direkt temasını, sürekli ön planda tutmaktadır. Teknolojinin en son ürünü olan haberleşme araçları kullanılarak tüm müşterilerle sürekli irtibat sağlanmaktadır.

Müşterilerin taleplerine anında cevap verme politikasının bir gereği olarak, gelen talepler en geç bir saat içerisinde cevaplandırılır veya sonuçlandırılır.

Müşteri tatmini, telefonla sürekli temas kurularak veya geniş acentelik ağımız aracılığı düzenli kişisel ziyaretlerle ölçülür.

Tahmil Tahliye

Proforma Talebi